Güncel Haberler

Baba ve kızı bıçaklanarak öldürülmüştü! Kan donduran vahşetin görüntüleri ortaya çıktı

Korkunç kaza, 15 Ağustos 2021’de Gebze İlçesi Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi üzerinde meydana geldi. Hakan Yiğit ile annesi Tülay Yiğit ile aynı apartmanda yaşayan ve daha önce gürültü, rahatsızlık, apartmana kamera sistemi kurulması gibi nedenlerle anlaşmazlığa düşen komşuları Avcı ailesi arasında kavga çıktı. bina. İki taraf birbirine saldırırken, Hakan ve Tülay Yiğit, aileden gelen muhalifler Ahmet Avcı’yı, eşi Fatma Avcı’yı, kızı Ebru Avcı’yı ve ağabeyi Mustafa Avcı’yı binanın kapısı önünde defalarca bıçakladı. Ahmet Avcı olay yerinde hayatını kaybederken, 56 yerinden bıçaklanan kızı Ebru Avcı, kaldırıldığı hastanede ertesi gün hayatını kaybederken, eşi Fatma Avcı ve ağabeyi Mustafa Avcı ise tedavilerinin ardından taburcu edildi. Olayın ardından polis tarafından gözaltına alınan Tülay ve Hakan Yiğit tutuklanırken, haklarında “kasten adam öldürme” suçundan 2’şer ömür boyu hapis, “kasten öldürmeye teşebbüs” suçundan ise 30’ar yıl hapis istemiyle dava açıldı.

7. DURUŞMA YAPILDI

Olayın yedinci duruşması dün Gebze 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya tutuklu sanıklar Hakan Yiğit ve Tülay Yiğit SEGBİS üzerinden katıldı. Anne-oğul zaten savunma yaptıkları için herhangi bir savunmada bulunmadılar. Duruşma, evrakların incelenip eksikliklerin giderilmesinin ardından ertelendi.

5f0d6e021ec78dd3875d55c52e5c3b38

GÜVENLİK KAMERALARINDAN GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Bu arada olay anına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı ve soruşturma dosyasına daha erken aşamada eklendi. Görüntülerde kavga anları ve Avcı ailesinin Tülay Yiğit ve oğlu Hakan Yiğit tarafından onlarca kez bıçaklandığı anlar yer aldı.

65ee68886222cae131770b6455a493ab

Görüntülerde ayrıca Hakan Yiğit ve Tülay Yiğit’in yerde hareketsiz yatan merhum Ahmet Avcı ve Ebru Avcı’yı defalarca bıçakladığı, müdahale etmeye çalışan Fatma Avcı ve Mustafa Avcı’yı yaraladığı anlar da kaydedildi.

d4be77d004c7424228126d9c252836eb

Fatma Avcı’nın ağlayarak çevredekilerden “Yardım edin” diyerek yardım istediği anlar da kameralara yansıdı. Kazanın ardından kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri ve polis, hayatını kaybeden Ahmet Avcı’ya birkaç dakika kalp masajı yaptı.

78da0dd6bc28582eb7095c354c5d3c30

Sanıkların Derhal CEZALANDIRILMASINI İSTEDİ

Duruşmanın ardından babası ve kız kardeşi mahkeme önünde öldürülen Ümit Avcı bir açıklama yaptı. Yargılamanın uzamasının acıyı canlı tuttuğunu belirten Avcı, sanıkların bir an önce cezalandırılması çağrısında bulunarak, şöyle konuştu: “Yaklaşık 30 ay önce kız kardeşim ve babam vahşice öldürüldü. Acımız hâlâ yaşıyor, çile bitene kadar acımız canlı kalacak. Bu davanın bir an önce sonuçlanmasını istiyoruz. Görüntüler net olmasına rağmen duruşma nedense sonuçlanamadı. Bu bizi derinden üzüyor. Mahkemenin bir an önce karşı taraf hakkında karar vermesini istiyoruz. “Gelip gitmekten yorulduk, bıktık” dedi.

d356cf292ef15bf8f34b3b00483bb346

(DHA)

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakan Tekin, 2 kojenerasyon belediyesinin ismini belirterek, şunları söyledi: Bakan Tekin, CHP’li 2 Belediyenin Adını “Zorluk Çıkardıklarını” Söyledi
Dünya turu hayali kuran Amerikalı turistler Fatih'te otelde yaşıyorDünya turu hayali kuran Amerikalı turistler Fatih’te otelde yaşıyor
Fantazzie yeni oyunu Pick Slam'i duyurdu!  Her gün oyna, her gün kazanFantazzie yeni oyunu Pick Slam’i duyurdu! Her gün oyna, her gün kazan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking