Güncel Haberler

Mahkeme iddianameyi iade etmişti… Dilan Polat davasında yeni gelişme! Savcılık karara itiraz etti

İstanbul Anadolu Başsavcılığı Terör ve Organize Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından aralarında Dilan ve Engin Polat'ın da bulunduğu 28 şüpheli hakkında kara para akladıkları iddiasıyla iddianame hazırlandı.

Savcılık, Polat eşlerinin “suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve yönetme”, “suçtan kaynaklanan mal varlığını aklama” ve “7258 sayılı Yönetmelik'e aykırılık” suçlarından cezalandırılmasını istemişti. Futbol ve diğer spor müsabakalarında bahis ve şans oyunları.

MAHKEME ATEŞLEME CEZASINI İADE ETTİ

Hazırlanan iddianame İstanbul 2. Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Mahkeme, iddianamede yer alan suçlamaların Ağır Ceza Mahkemesi'nin görev alanına girdiğini vurgulayarak, savcılığı savcılığa gönderdi.

DİLAN3

BAŞSAVCI'NIN MAHKEMEYE İTİRAZI

İstanbul Anadolu Başsavcılığı, yetkili mahkemenin belirlenmesindeki temel kuralı gerekçe göstererek, esas cezaya göre yetkili mahkemenin belirlenebileceğini, artırım hükmünün görevlerin belirlenmesine esas olmadığını ileri sürerek mahkemenin iade kararına karşı çıktı. mahkemenin.

(IHA)Bu içerik Öznur Yaslı İkier tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İngiliz futbolcu bile tatil için Bodrum'u tercih etti!  Hollanda maçını orada izleyeceğimİngiliz futbolcu bile tatil için Bodrum'u tercih etti! Hollanda maçını orada izleyeceğim
Yıllar sonra ortaya çıktı!  Son haliyle gündemde olan bir konu haline geldi!  Yıllar sonra ortaya çıktı! Son haliyle gündemde olan bir konu haline geldi! “Yıllar Zalimdir”
Gözlerden uzakta büyüdü!  Kızını görenler çok şaşırdı  Gözlerden uzakta büyüdü! Kızını görenler çok şaşırdı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking