Güncel Haberler

Akın Gürlek, Eyüp Kadir İnan… Emniyet’teki kriz sürerken çok konuşulacak iddia! Bürokratları, siyasileri ve gazetecileri de tek tek dinlemişler

Dün gece Türkiye'de Ankara Polis Karakolu'nda yaşananları konuştuğumuz oldukça olaylıydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'la görüştü. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bugün yaptığı açıklamada, “FETÖ, sosyal medya desteğiyle Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize ve siyasetçilerimize, uyguladığı taktiklerle 'oyun kurmaya' çalışıyorsa, onların oyunlarını yok ederiz. tuzaklar kur.” Dedi.

GÜVENLİK KRİZİNDE SON ÇADIR! “280 KİŞİ DİNLEDİK” DEDİLER

Sabah muhabiri Abdurrahman Şimşek, aralarında üst düzey siyasetçilerin, bürokratların ve gazetecilerin de bulunduğu 280 kişinin bu ağ tarafından teknik gözetim altında tutulduğunu söyledi.

BU İSİMLER DE ANLATILMIŞTIR

Hukuka aykırı olarak ele geçirilen isimler arasında kamuya açık davaların hakimi Selam Tevhid, 17 Aralık davalarını yargılayan ve karara bağlayan Adalet Bakan Yardımcısı Akın Gürlek, AK Parti Milletvekili Eyüp Kadir İnan ve DP üyesi gibi isimlerin yer aldığı iddia edildi. Cemal Enginyurt.

Ayhan Bora Kaplan operasyonunun gizli tanığı Serdar Sertçelik; Soruşturmalara Süleyman Soylu, Bekir Bozdağ, Abdulhamit Gül ve Fahrettin Koca gibi siyasi isimlerin de dahil edilmesi konusunda kendisine baskı yapıldığını söyledi.

olarak

Serdar Sertçelik, emniyet müdürü Şevket Demircan ile yaptığı konuşmaları kaydederek bu kayıtları sosyal medya hesabında yayınladı.

AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan az önce “Biz buradayız!” Dik ve güçlü duruyoruz. “Dava burada ve umarım yarın da burada olur” dedi.

utanmazlık

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Isparta'daki uçak kazasında 57 kişi hayatını kaybetti!  Tam 17 yıl sonra...Isparta'daki uçak kazasında 57 kişi hayatını kaybetti! Tam 17 yıl sonra…
DEM partili belediye başkanı ifade verdiDEM partili belediye başkanı ifade verdi
“Cumhurbaşkanımız hedef alındı…”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking