Güncel Haberler

Saba Tümer konuşurken araya girdi! Esra Dermancıoğlu “Bacaklarım çok güzel” deyip gösterdi

Oyuncu Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz günlerde kırmızı halı görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken Türk oyunculardan bahsetti.

Dermancıoğlu, “Cannes Film Festivali'nden fotoğraflar görmeye başladım. Türkiye'den bizi temsil eden oyuncular orada yarı çıplak. Çıplaklık çok ilginç, bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyoruz. Hayır, öyle olmadığımızı kanıtlamaya çalışıyoruz” dedi. Türkiye'de develerle gezmek.” Keşke öyle olsaydı “Çılgın performans sergileyen oyuncular bırakılsaydı, keşke hayali ve yarı çıplak yürüyüşler yerine iletişim kurmayı bilen insanlar olsaydı” dedi.

BACAKLARINI GÖSTERDİ

Bu sözlerle tepki çeken başarılı oyuncu Saba Tümer'e konuk oldu. Konuşma sırasında Saba Tümer bir anda sözünü keserek bacaklarını göstererek şunları söyledi: “Diziyi izleyenlere bir şey söyleyebilir miyim? Bacaklarım gerçekten çok güzel ama basınca böyle bir şey oluyor, öyle bir kalınlık var ki” işte, bir göz at.”

yuıyuıuo
Saba Tümer de gülerek, “Gerçekten harika bacaklarınız var, ince ve selülitleriniz yok” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
karşılık gelen Muhabir “Zor bir süreç” dediğinde bakın ne cevap verdi! “Bu ülkede…”
Rol arkadaşıyla sevgili oldu!  Aşk pozu geldiRol arkadaşıyla sevgili oldu! Aşk pozu geldi
11 yıl sonra birlikte poz verelim!  Sosyal medyayı salladılar11 yıl sonra birlikte poz verelim! Sosyal medyayı salladılar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking