Güncel Haberler

Elon Musk, Tesla’nın insansı robotunu paylaştı! “Optimus tişört katlıyor”

Elon Musk’un CEO’su olduğu Tesla’nın geliştirdiği Optimus adlı insansı robot, her geçen gün ilerleme kaydetmeye devam ediyor.

“BAĞIMSIZ OLARAK YAPACAK”

Musk, 2021 yılında tanıtılan robotun tişört katladığı anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşarak şunları söyledi: “Optimus tişört katlıyor. Optimus bunu henüz otonom olarak yapamıyor ancak bunu kesinlikle tamamen otonom olarak ve rahat bir ortamda yapabilecek. “Sadece tişörtün konulduğu kutulu sabit bir masaya ihtiyacı olmayacak” dedi.

Geçtiğimiz yıl Optimus’un nesneleri ayırabildiği, tek ayak üzerinde durabildiği, bazı yoga ve meditasyon hareketleri yapabileceği bir görsel paylaşılmıştı.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bu hafta iki sezon bir arada!  Harita paylaşıp tarih verdilerBu hafta iki sezon bir arada! Harita paylaşıp tarih verdiler
Lüks yattan sinyal alındı, İspanyol müfettişler bölgeyi abluka altına aldı! Lüks yattan sinyal alındı, İspanyol müfettişler bölgeyi abluka altına aldı!
Kartelin elebaşı İstanbul'da bulundu!  Sammy Ali böyle yakalandıKartelin elebaşı İstanbul’da bulundu! Sammy Ali böyle yakalandı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking