Güncel Haberler

Papara, kart ürünlerine bir yenisini ekledi  – SPOR

 Papara, kart ürünlerine bir yenisini ekledi 
 Papara, Beşiktaş taraftarlarına özel BJK Card’ı kullanıma sundu 
 Beşiktaş JK ile sponsorluk sözleşmesinin kapsamını genişleterek yeni sezondan itibaren Beşiktaş Futbol A Takımı’nın hem konç hem de kol sponsoru olan Papara, Beşiktaş taraftarlarına özel ön ödemeli kart ürünü BJK Card’ı kullanıma sundu. 
 İSTANBUL — Yeni sezonda Beşiktaş JK ile sponsorluk anlaşmasının kapsamını genişleten ve Beşiktaş JK Futbol A Takımı’nın konç ve kol sponsoru olduğunu duyuran Papara, Beşiktaş taraftarlarına verdiği sözü tuttu. Papara, Beşiktaş taraftarlarına ayrıcalıklar sunan, Beşiktaş logosu ve Beşiktaş renkleriyle tasarlanan ön ödemeli kart ürünü BJK Card’ı kullanıma sundu.  Beşiktaş JK taraftarlarına özel ayrıcalıklar  BJK Card, Papara Card kullanıcılarının yararlanabildiği Cashback’lere ek, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan mağazalar zinciri Kartal Yuvası’nda da %10 Cashback avantajı sunuyor. BJK Card sahipleri, Kartal Yuvası mağazalarında ve internet sitesinde yaptıkları harcamalardan her ay toplam 100 TL Cashback kazanabiliyor. BJK Card kullanıcıları, bu taraftar ürünüyle bir yandan takımlarına bağlılıklarını gösterirken, bir taraftan da sezon içinde planlanan maç bileti ve imzalı forma çekilişlerine katılma hakkı elde edebiliyor.  
 Papara’nın sunduğu Papara Card ve Koleksiyon Kart gibi diğer kart ürünleriyle benzer özellikler taşıyan BJK Card, tüm dünyada ve internet alışverişlerinde kullanabiliyor. Papara’nın üç ayda bir yenilenen Cashback programıyla anlaşmalı markalarda harcadıkça anında nakit kazandıran kartla, ATM’lerde para çekme/yatırma, aboneliklerini yönetme gibi işlemler de gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcılar, BJK Card’ı Papara’dan tek seferlik ücret karşılığında sipariş edebiliyor.  Ödüllü kampanyaya imza atıldı 21 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında, Papara’nın Beşiktaş JK sponsorluk kapsamının genişletildiği, Beşiktaş Futbol A Takımı’nın yeni sezonda yeşil sahalarda Papara logosunu hem kolunda hem de konçlarında taşıyacağı duyurulmuştu. Ayrıca Papara’nın Beşiktaş sponsorluğunu taçlandırmak için 2022 sonunda imza attığı “Sponsor değil, Papara” başlıklı kampanyası, Brandverse Awards’ta PR ana bölümünün Sponsorluk Çalışmaları kategorisinde Altın, Kurumsal İmaj ve İtibar Yönetimi kategorisinde ise Gümüş ödül almıştı.  Papara Hakkında Papara, KPMG tarafından Global FinTech 100’de listelenen Türkiye’nin lider FinTech şirketidir. Türkiye’den seçilen 68’inci Endeavor girişimi olma başarısını gösteren Papara, özgün LinkedIn verileri ile belirlenen “LinkedIn En İyi Startup’lar 2022” listesinde ilk sırada yer almış, dünyanın önde gelen FinTech topluluklarından Finovate tarafından düzenlenen 2022 Finovate Awards’da “En İyi Mobil Ödeme Çözümü” seçilmiştir. 2016 yılında finansal hizmetleri herkes için hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli hâle getirmek amacıyla kurulan Papara’nın 17 milyondan fazla bireysel kullanıcısı, aralarında Uber, Yandex gibi şirketlerin de bulunduğu 1.500’ü aşkın ticari kullanıcısı vardır. 570’ten fazla çalışanı olan ve Happy Place to Work® kapsamında Türkiye’nin en mutlu işyerleri arasında gösterilen Papara, ürün ve hizmetlerini daha geniş coğrafyalara yayarak bölgenin lider ve rekabetçi finansal teknoloji şirketi olmayı hedefliyor.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking