Güncel Haberler

KURULUŞ OSMAN 138. BÖLÜM İZLE! Kuruluş Osman dizisi son bölümde neler oldu, yeni bölüm konusu ne? ATV yayın akışı

Kuruluş Osman 138. bölüm izleme ekranında arayışlar hızlandı. ATV ekranlarında her Çarşamba akşamı yayınlanan kuruluş dizisi Osman, duygusal sahneleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Osman Fabrikası’nın beşinci sezonu 4 Ekim 2023 Çarşamba akşamı başladı. Dizi, 29 Kasım Çarşamba akşamı 138. yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak. İşte Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak.

OSMAN ANAYASASINDA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Osman Kuruluş her Çarşamba akşamı ATV’de yayınlanıyor. Meşrutiyet Osman dizisinin yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de ekranlarda olacak.

OSMAN FABRİKASI SON BÖLÜM ÖZETİ

Kuruluş Osman dizisinin 137.son bölümünde;
Osman Bey ve Yakup Bey, çocuklarının Kestel’de esir tutulduğunu öğrenince karargâha giderler. Kestel Tekfuru, Orhan ve Mehmet’in karşılığında Osman ve Yakup’tan kale ister. Yakup Bey kaleleri vermeye karar verir. Osman Bey buna karşı çıkıyor.

Osman Bey, “Türk’ün ayak bastığı yer vatandır” sloganıyla soğukkanlılığını koruyor. Amacı Orhan ve Mehmet’i alıp Kestel’i ele geçirmektir.

Yakup Bey, Mehmet’in yakalanmasından Osman’ı sorumlu tutar. “Önce sarayınızdaki haini bulun” diyor. Osman Bey ile Yakup Bey arasında büyüyen gerilim nereye varacak?

Alaeddin, Malhun Hatun’a haini sarayda bulduğunu haber verir. Hainin Holofira olduğunu söylüyor. Bu sorunun arkasında Vasilis’in bir rolü var mı? Holofira’nın ihanetinin ardındaki sebep nedir?

Orhan Bey ve Mehmet Bey Kestel Kalesi’nde işkence görür. Tekfur Makranos’un arkasındaki gücün Gera Usta olduğunu anlayabilecekler mi?

Bala Hatun ile Saadet Hatun karşı karşıya gelir. Bala Hatun kalelerden vazgeçmeyeceklerini söyleyerek Saadet Hatun ve Gonca Hatun’u hapse attırır. Artık bütün ipler kopmuştur.

Yakup Bey pazarlık masasında oturuyor. Osman Bey’e rağmen kaleleri Tekfura’ya verecek mi? Osman Bey şimdi ne yapacak?

koo137

OSMAN FABRİKASI YENİ KONU BÖLÜM

Kuruluş Osman dizisinin 138.son bölümünde;
Karacelasun, Uçlar’a gelip kardeşi Akçelasun’un intikamını almak için baskın yaparken Yakup Bey’in hayatı tehlikeye girer.

Karacelasun, kardeşi Akçelasun’un intikamını almak için Uçlar’a geldi. Karacelasun, Usta Gera ile tanışır. Usta Gera ve Karacelasun ittifak kurabilecek mi? Karşılıklı koşulları ne olacak?

Orhan Bey ile Holofira’nın aşkı giderek büyüyor. Ancak Malhun Hatun’un bir hamlesi Holofira’yı çok şaşırtır. Bu hareket nedir?

Alaeddin Bey ile Gonca Hatun birbirleriyle çatışır. İkisi birbirini neyden sorumlu tutuyor?

Karacelasun ve askerleri Uç Pazar’a baskın yapıyor. Olaya Mehmet Bey çok sinirlenir. Herşeyden Osman Bey’i sorumlu tutuyor. Uç Pazar baskınında yaşanan kayıplar çok mu fazla? Baskında kimler zarar görecek?

gh

Osman Bey tehlikenin büyük olduğunun farkındadır. Ama “Korku Müslüman topraklarında ot gibidir, asla büyümez, ama yapmaya kalkışırlarsa buna asla izin vermeyiz!” Düşmana hiç şans vermeyeceklerini ortaya çıkarın!

O sırada Yakup Bey, Türkmen Beyleri ile yeniden bir araya geldi. Ne Moğollara, ne Bizanslılara tahammül edecekler. Ancak Osman Bey, biatını yeniden kazandığı için bu toplantıda bulunmuyor. Sayın Osman; Moğollar ve Türkmen Bey’in kendisini ve Yakup Bey’i aradığının farkındadır. Saadet Hatun’a Yakup Bey’in nerede olduğunu sorar. Yakup Bey’in hayatı tehlikededir.

Osman Bey ve Alpleri, Moğolların tuzaklarını bozmaya çalışırken tuzaklarla karşılaşır. Yakup Bey ve Türkmen Beyleri de Karacelasun tarafından pusuya düşürüldü.

Osman Bey ve alpleri Yakup Bey’i kurtarabilecek mi?

vesaire.

OSMAN VAKFI 138. BÖLÜM İZLE!

Kuruluş Osman dizisinin 138. bölümü ATV ekranlarında, ATV resmi internet sitesinde ve YouTube sayfasında izlenebilecek.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gani Müjde'nin TikTok'a çıkışı: Kadın o kadar çok açılıyor ki ona para yağdırıyorlarGani Müjde’nin TikTok’a çıkışı: Kadın o kadar çok açılıyor ki ona para yağdırıyorlar
Bakın asıl mesleği ne!  Dinleyenler çok şaşırdı Bakın asıl mesleği ne! Dinleyenler çok şaşırdı
İstanbul'u terk etti!  Efsanevi Çarkıfelek hostesinin son versiyonu ortaya çıktıİstanbul’u terk etti! Efsanevi Çarkıfelek hostesinin son versiyonu ortaya çıktı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking