Güncel Haberler

İspanya’da yapay zeka ile influencer oluşturuldu! 125 bin takipçili Atiana Lopez’in aylık dikkat çekti!

Yapay zeka sayesinde İspanya’da yeni bir sosyal medya fenomeni ortaya çıktı. Kısa sürede binlerce takipçiye ulaşan ilk yapay zeka fenomeninin görselleri Photoshop kullanılarak oluşturuldu.

Son zamanların en büyük gelişmesi olan yapay zeka; Algılama, öğrenme, birden fazla kavramı birbirine bağlama, düşünme, fikir ifade etme, problem çözme, iletişim, çıkarım yapma, karar verme süreçlerini işleme gibi insan zekasına özgü yüksek bilişsel işlevler veya otonom davranışlar sergilemesi beklenen yapay bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. .

DÜNYANIN İLK YAPAY ZEKA ETKİLEYİCİSİ

Bir İspanyol ajansı, ülkenin önemli miktarda gelir sağlayan ilk yapay zeka fenomenini geliştirdi. Euronews’te yayınlanan habere göre, Barselona merkezli The Clueless’ın kurucusu Ruben Crus, ilk sanal influencer’ı geliştirdi.

ezgif.com-webp-to-jpg (3)

Yapay zeka yardımıyla geliştirilen ve 25 yaşında, pembe saçlı, genç, güzel bir kadın olarak tasvir edilen bu isim, kısa sürede sosyal medyada meşhur oldu ve 125 bin takipçiye ulaştı.

ezgif.com-webp-to-jpg (2)

Crus’a göre sanal model ayda neredeyse 10 bin euroya kadar kazanabilir ancak ortalama kazanç 3 bin euro civarında olacak. Crus, “Bunu daha iyi bir hayata sahip olabilmek ve egoları olan, tuhaflıkları olan veya sadece poz vererek çok para kazanmak isteyen diğer insanlara bağımlı olmamak için yaptık” diyor.

GERÇEK MODELLER VE INFUNENCERLARLA SORUN YAŞADIĞINIZDA…

Aitana reklam başına bin avronun biraz üzerinde kazanıyor ve yakın zamanda Big adlı bir şirketin yüzü oldu. Aitana ayrıca iç çamaşırı fotoğraflarını OnlyFans’a benzer bir platform olan Fanvue’ya yüklüyor.

Gerçek model ve influencerlarla çalışırken çok fazla sorun yaşadıklarını ve Lopez’i geliştirmek zorunda kaldıklarını belirten Cruz, şöyle konuştu: ‘Çalışmalarımızı analiz ettiğimizde birçok projenin bizim dışımızdaki nedenlerden dolayı beklemeye alındığını veya iptal edildiğini fark ettik. kontrol etmek. Çoğu durumda bu, tasarım sorunlarından değil, etkileyicinin veya modelin hatasından kaynaklanır. “Bunu (sanal etkileyici) daha iyi bir hayat yaşayabilmek ve egoları olan veya sadece poz vererek çok para kazanmak isteyen diğer insanlara bağlı kalmamak için yaptık” dedi ve zeka fenomeninde çok iyi olduklarını ekledi. yapay.

0f37bb0f_big

Hesabında toplam 57 gönderi bulunan Atiana Lopez isimli yapay zeka fenomeni, her fotoğraf için binlerce beğeni alıyor.

1700902645

Aitana Lopez’in kararlı ve güçlü bir kadın, video oyunları, fitness tutkunu ve Akrep kadını olarak geliştirildiği söyleniyor.

1700902656

Yapay zeka, doğal zekanın aksine, insanlar da dahil olmak üzere hayvanlar ve makinelerin sergilediği zeka türüne verilen addır.

654c93f2c9995

ezgif.com-webp-to-jpg

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kara para aklama yöntemlerinde kullanılan sistemi anlattı!Kara para aklama yöntemlerinde kullanılan sistemi anlattı!
    6 yıl sonra ilk kez!  sabırsızlıkla beklenen 6 yıl sonra ilk kez! sabırsızlıkla beklenen
Yıllar önce yaşadığı kaza şok etti! "5 yıl Balıkesir'e giremedim."Yıllar önce yaşadığı kaza şok etti! “5 yıldır Balıkesir’e giremedim”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking