Güncel Haberler

Endonezya: Türk turisti ağır yaralayan 3 Meksikalı şüpheli tutuklandı

Turistik bir villadan yaklaşık 5 bin 900 dolar değerindeki yerel para birimini silah zoruyla çalan şüpheliler, 39 yaşındaki Türk’ü karnından, sol elinden ve sol göğsünden vurdu.

REKLAM

Endonezya polisi, Bali’de bir Türk turistin ağır yaralandığı soygun iddiasıyla ilgili üç Meksikalıyı tutukladığını duyurdu.

Bali polisi sözcüsü Jansen Avitus Panjaitan, tutuklamaların Cumartesi günü üç şüphelinin 7 Aralık’tan bu yana turist olarak kaldıkları Bali’nin Badung bölgesindeki bir villada yapıldığını söyledi.

Panjaitan, dördüncü bir Meksikalının, tutuklanan üç kişiyle birlikte geçen hafta Kuta yakınlarındaki bir villaya silah zoruyla girdiğini söyledi.

Saldırganların villadan korkuyla kaçan çok sayıda misafire kurşun sıktığını söyleyen güvenlik güçleri, şüphelilerin villadan yaklaşık 5 bin 900 dolar değerindeki yerel para birimini çalarak 39 yaşındaki Türk erkeğinin karnından, sol elinden ve vücudundan ateş ettiğini söyledi. . sol göğüs.

Polis, güvenlik kamerası görüntüleri ve görgü tanıklarının ifadeleri sayesinde dört Meksikalının kimliğini belirledi ve üç şüpheliyi tutukladı. Dördüncü kişinin ise hâlâ firarda olduğu açıklandı.

Gözaltına alınan şüpheliler basın toplantısına kelepçeli ve turuncu hapishane tulumlarıyla katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking