Güncel Haberler

Emre Kocadağ, Beşiktaş başkanlığına aday olmayacağını açıkladıBeşiktaş

Beşiktaş’ın mevcut teknik direktörü Emre Kocadağ, başkanlığa aday olma kararını açıkladı. Kocadağ, 3 Aralık Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurul toplantısında cumhurbaşkanı adayı olmayacağını açıkladı.

Emre Kocadağ, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Beşiktaş taraftarı, büyük ailem

Muhteşem Genel Kurul topluluğumuzu tebrik ederiz.

Kulübümüzün tek adayla seçime girmemesi gerektiğini, arkadaşlarımla birlikte her zaman hizmet etmeye hazır olduğumu daha önce de belirtmiştim.

İki adaylı bir seçime doğru gidiyor olmamızı memnuniyetle karşılıyor ve mevcut kaosun sona ermesini umuyorum.

Duruşma boyunca yaşananlar tarihe geçti. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu zor günden ve zor anlardan yardım ümidiyle, yüksek tonlu iletişimi, kullanılan kahramanca ifadeleri ve bazen haksızlığa varan yaklaşımları taraftarlarımızın sağduyusuna bırakıyorum.

9 yıl boyunca yöneticilik yaptım; 3’ü şampiyonluk olmak üzere 5 kupanın müzemize getirilmesi, kendi stadımızın inşası ve Avrupa’daki başarılar dahil pek çok başarının içinde yer aldım. Oradaydım. Ahmet Nur Çebi ve Fikret Orman’ın başkanlık dönemlerinde görev yaptım. İyi günlerimiz de oldu, kötü günlerimiz de. İyi günlerde çok kalabalık olurduk, bazı günlerde ise yalnız kalırdık. Hiçbir zaman kimseyi yalnız bırakmadım, bırakmayacağım. Toplam 4 kez kongrelerde farklı listelerde üyelerimizin takdirini hak ederek ve onurla alarak çok fazla deneyim kazandım.

Bu süre zarfında çocuklarımın odasının kapısından çok kulübümüzün kapısını açtım. İşimi ve ailemi özledim ama Beşiktaş’ı özlemedim. Gençliğim, gücüm, aklım ve yüreğimle bu büyük aile için çalıştım.

Geçmişte bu yarışlara katılmış, kongre kaybetmiş, bu süreçlerde büyük tecrübe sahibi insanların Beşiktaş’a hizmet etmek için başkanlığa aday olmalarına saygı duyuyorum. Onlar topluluğumuzun bir parçası.

Ben ve arkadaşlarım süreci dikkatle takip edeceğiz. Yaratılan kaosu aşmak için her zaman olduğu gibi özveriyle ve sağduyuyla hareket edeceğiz. Kaos ve karmaşadan beslenen bir dile asla başvurmayacağız. Küfür ve itibar suikastlarına tolerans göstermeyeceğiz. Beşiktaş’a yakışır şekilde davranıp örnek olacağız.

Beşiktaş için çok çalışmaya devam edeceğiz.

Kazanan bizim büyük ve olağanüstü topluluğumuz olsun. “

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay'ı şaşırtan gelişme!Beşiktaş’ta Rıza Çalımbay’ı şaşırtan gelişme!
Türkiye'den takım mı alacak?  Açıklama yaptıTürkiye’den takım mı alacak? Açıklama yaptı
Oosterwolde pozisyonuna kötü tepki!Oosterwolde pozisyonuna kötü tepki!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking