Güncel Haberler

Dilan Polat’ın eski ortağı Nez Demir ‘Şampiyonlar Ligi’ fotoğrafının arka planını ilk kez anlattı! O yemeğin öncesi ve sonrası da paylaştı

Türkiye genelinde bir süredir sosyal medyada ünlü isimlerin kara para aklama soruşturması konuşuluyordu. Dilan Polat ve Engin Polat’ın baş rolde olduğu olay başka olgulara da yayıldı.

Dilan Polat’ın 2019 yılında çektiği ve “Şampiyonlar Ligi” olarak adlandırılan fotoğrafta yer alan tüm olgular hakkında Anadolu Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Bu isimlerden Dilan Polat’ın eski ortağı ve arkadaşı Nez Demir, ünlü karenin arkasındaki hikayeyi ilk kez anlattı.

Ünlü fenomen Dilan Polat’la dostluğunun nasıl başladığını anlatırken, “Şimdi baştan başlayalım, gerçekten çok yoruldum” dedi. Dilan Polat’la iş birliğinin nasıl bittiğini anlatan Nez Demir, o ünlü fotoğrafla ilgili de sosyal medyada bir açıklama yayınladı.

nez 1

Dilan Polat’la 2019 yılında çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayan Demir; «Bakın, o fotoğraftan önce Milan’ın bebek partisi vardı. Daha sonra normal gün sonu yemeğine geçtik. “Şampiyonlar Ligi açıklamasına gelince, yıllar önce fotoğrafı paylaşan kişi zaten hayran sayfasıdır” dedi.

nez 2

Ünlü fenomen şöyle devam etti: “İşte o günkü normal yemeğin videosu.” Ona hangi anlamlar yüklenmiştir, ama bu doğru mu?’ isyan etti.

nez 3

O güne ait fotoğrafları paylaşmaya devam eden Demir, şöyle konuştu: ‘Akşam yemeğinden sonra kızlarla birlikte Dilan’ın evine gittik. “Hepsi bu” dedi.

nez 4

ATANAN ŞİRKET MÜYEMİSİ

Fotoğrafta Eylül Öztürk, Feyzanur Başar, Muhammet Oğuz Başar, İleyda Topal, Tolunay Topal, İlke Ela Göz, Kadir Yiğit, Murat Yiğit, Nurgül Yiğit, Mervenur Korkut, Yavuz Selim Korkut, Tuğba Demirhan, Huri Özsefil, Habi p Özse oğlu , Özge Duman’ın da aralarında bulunduğu 15 kişiye yurtdışına çıkış yasağı getirildi.

Aralarında Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Nur Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit, Tuğba Demir, Yavuz Selim Korkut’un da bulunduğu 12 kişinin mal varlığına el konuldu. . Hakim 12 kişiye ait şirketlere kayyım atadı.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aşk iddialarını yalanladı!  Nevide Çiçek mesajlarını tek tek açıkladıAşk iddialarını yalanladı! Nevide Çiçek mesajlarını tek tek açıkladı
“AK Parti döneminde kadınların yolu açıldı”
Eşyalarına önlem alındı!  Sessizliği bozdu  Eşyalarına önlem alındı! Sessizliği bozdu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking