Güncel Haberler

Ali Koç mu Aziz Yıldırım mı? Fenerbahçe’de yeni başkan belli oluyor… Kapılar açıldı, seçim başladıFenerbahçe

Fenerbahçe'de seçim heyecanı ikinci günde de devam ediyor. Bugün 46 binin üzerinde milletvekilinin oy kullanacağı seçimlerde Ali Koç ve Aziz Yıldırım başkanlık için yarışıyor. 20 yıl boyunca Fenerbahçe'yi çalıştıran Aziz Yıldırım, 6 yıl sonra geri dönmek isterken; 2018 yılında Yıldırım'ı büyük bir farkla geride bırakan Ali Koç, yoluna devam etmek istiyor. Her iki ismin dün gece yaptığı ortak yayın büyük ses getirse de ortak yayının etkilerinin ne olacağı da merak konusu oldu. Genel kurulda oy verme işlemi saat 17.00'ye kadar devam edecek, oyların sayımı ise sandıkların kapanmasının ardından başlayacak. Fenerbahçe'de başkanlık yarışını Ali Koç'un mu yoksa Aziz Yıldırım'ın mı kazanacağı saatler sonra belli olacak. İşte gün boyu saat saat yaşananlar…

AZİZ YILDIRIM OYUNUNU KULLANDI

F.Bahçe başkan adayı Aziz Yıldırım saat 14.02'de oy kullandı.

22.000 OY ALINDI

aziz-yıldırım-kabul-ne-televizyon-istiyorsun-x43e

Saat 15.00'te, F.Bahçe'nin olağan genel kurulunda 22.000 kongre üyesi oy kullandı.

REKOR KIRILDI

Ekran_1

Kullanılan 22 bin oy, F.Bahçe'ye tarih yazdı. 2018 F.Bahçe seçimlerinde 21.350 kişi oy kullandı.

ALİ KOÇ SARIYI SEÇTİ

Yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu Haziran 2027'ye kadar görevde kalacak. Erken seçim durumunda bu süre kanun uyarınca kısaltılabilecek. Dün yapılan oy pusulasının renginin belirlenmesi sürecinin ardından Belediye Başkanı Ali Koç sarı oy pusulasını seçerken, Aziz Yıldırım'ın oy pusulasının rengi ise beyaz oldu.

_65646 (2)

ADAY LİSTESİ

GPjmk80WYAAKgcg

Mevcut Başkan Ali Koç'un yönetim kurulu aday listesinde şu isimler yer alıyor:

Erol Bilecik, Burak Kızılhan, Sertaç Komsuoğlu, Acun Ilıcalı, Ahmet Ketenci, Alper Alpoğlu, Cenk Öztanık, Eren Dışlı, Ergun Özen, Esin Güral Argat, Fethi Pekin, Hakan Safi, Hamdi Akın, Hulusi Belgü, Hüseyin Bozkurt, Kemal Danaş, Mehmet Dereli, Nedim Keçeli, Özgür Özaktaç, Rıfat Perahya, Selma Rodopman.

Aziz Yıldırım yönetim kurulu aday listesinde şu isimler yer alıyor:

Mithat Yenigün, Mahmut Uslu, Nihat Özbağı, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Mehmet İman, Ahmet Önder Fırat, Fatih Öztürk, Murat Salar, Mehmet Selim Kosif, Batuhan Özdemir, Ömer Onan, Hande Tibuk, Ahmet Özokur, Mustafa Topbaş, Emin Selim Akgün, Mustafa Aydın Acun, Emrah Tünay, Mehmet Engin Özturan, Savaş Adalet, Berkay Erdim, Tuna Akın.

7a18f63b4c6d4541bb9cc1535bb43455

Ancak erken saatlerde stada gelen Aziz Yıldırım, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen üyelerin isteklerini de reddetmedi.

_65646 (1)

_65646

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Son anda moderatörlük yapan Ahmet Selim Kul'un şu sözleri gündem oldu: "Sadece 2 gün sonra"Son anda moderatörlük yapan Ahmet Selim Kul'un şu sözleri gündem oldu: “Sadece 2 gün sonra”
Jose Mourinho'nun gözü İngiliz yıldızdaydı ve anlaşma sağlandı!Jose Mourinho'nun gözü İngiliz yıldızdaydı ve anlaşma sağlandı!
Aziz Yıldırım ve Ali Koç'a sert tepki!  ''Yerini bil''Aziz Yıldırım ve Ali Koç'a sert tepki! ''Yerini bil''

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking